بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/09 0 نظر

از دست دادن فردی که دوستش دارید، یکی از دشوارترین تجربیات زندگی است. بی شک شما نیز می‌خواهید در این شرایط، نقش خود را در ابراز تسلیت و منتقل ساختن احساسات خود ایفا کنید. ارسال گل در مراسم ترحیم برای ابراز همدردی، از مدت‌ها پیش جزء رسم و رسوم ما بوده است. گل و گیاهان می‌توانند زمانی که زبان قادر به سخن گفتن نیست، احساسات قلبی ما را بیان کنند. با این حال گاهی اوقات، برخی از افراد در مورد گل های مناسب تاج گل ترحیم سوالاتی دارند. چه نوع گلی باید ارسال کنم؟ آیا رسوم خاصی وجود دارد که در آن‌ها ارسال گل مناسب نباشد؟ گل خریداری‌شده را به کجا باید ارسال کنم؟ 

به همین ترتیب، اگر شما یکی از اعضای خانواده باشید که می‌خواهد گل مناسب مراسم ترحیم را تهیه کند (به ویژه اگر قبلاً چنین کاری نکرده‌اید) ممکن است سوالاتی داشته باشید. پس از خواندن این مطلب، خواهید آموخت که محبوب‌ترین گل‌های مراسم تشییع جنازه گل‌های لیلیوم، گل داودی، ارکیده و میخک هستند که نه تنها زیبا می‌باشند، بلکه می‌توانند احساسات شما را نیز به سایر افراد منتقل سازند. هنگام تهیه گلی زیبا برای مراسم تشییع جنازه یک فرد از دست رفته، اگر گل های مناسب تاج گل ترحیم را بشناسید و معنی گل‌های مختلف را بدانید، می‌توانید احساسات دقیق خود را از طریق دسته گل انتخابی بیان کنید. ما در این مقاله در مورد گل های مناسب تاج گل ترحیم صحبت خواهیم کرد تا به شما در انتخاب گل مناسب خود کمک کنیم. با ما همراه باشید.

 

گل های مناسب تاج گل ترحیم

همه انواع گل‌ها برای مراسم تشییع جنازه مناسب نیستند. بسیاری از گل‌ها دارای معانی نمادین هستند و بهتر است که پیش از انتخاب تاج گل یا دسته گل خود برای مراسم ترحیم، گل‌های مناسب این مراسم را بشناسید و بدانید که چه پیام‌هایی منتقل می‌کنند. گل های مناسب تاج گل ترحیم و پیام‌های پنهان آن‌ها عبارتند از:

 

1. گل لیلیوم

وقتی شخصی می‌گوید «بوی مراسم تشییع جنازه می‌آید»، به احتمال زیاد گل‌های لیلیوم در این مکان حضور دارند! این گل، غالباً گل مخصوص تشییع جنازه تلقی می‌شود و معنی پرارزشی پشت این گل‌های بسیار خوش بود و زیبا پنهان شده است. لیلیوم‌ها نشان می‌دهند که روح فرد از دست رفته، به حالت بی‌گناهی و آرامش بازگشته است.

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

2. گل میخک

میخک‌ها اغلب در تاج گل‌های مراسم ترحیم مورد استفاده قرار می‌گیرند و یکی دیگر از گل‌های محبوب برای این مراسم هستند. مانند تمامی انواع گل‌ها، هر یک از رنگ‌های گل میخک، معنی خاص خود را دارند. گل میخک سرخ نشان‌دهنده محبت و تحسین است و رنگ سفید، بی‌گناهی و عشق را نشان می‌دهد. همچنین می‌توان از میخک‌های صورتی نیز استفاده کرد که نشان‌دهنده یادبود هستند.

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

3. گل گلایول

 این‌گونه باشکوه و چشم‌نواز، گزینه مناسبی برای تاج گل یا دسته گل ترحیم است، زیرا آن‌ها احساس قدرت ، اخلاص و صداقت و اخلاق را منتقل می‌کنند و در عین حال زیبایی خیره‌کننده‌ای دارند. در کشورمان از گل گلایول اغلب به عنوان گل مراسم ترحیم و ختم یاد می کنند و در کمتر مراسمی می توان ردپای این گل را به جز مراسم ترحیم و ختم مشاهده کرد .

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

4. گل داوودی

گل داوودی نیز یکی دیگر از گل های مناسب تاج گل ترحیم است که در کشورهای مختلف مورد استفاده قرار گرفته و نیز معانی مختلفی دارد! برخلاف گل‌های دیگر، معنی پنهان پشت گل داوودی در مناطق مختلف جهان، متفاوت است. در آمریکا و اروپا، معنی همدلی و افتخار تمرکز دارد. رنگ این گل نیز در معنی آن نقش مهمی دارد. رنگ قرمز نماد عشق است، در حالی که سفید و سبز نماد بی‌گناهی می‌باشد.

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

5. گل ارکیده

ارکیده‌ها که زیبایی منحصربه‌فردی دارند، یکی دیگر از انواع گل های مناسب تاج گل ترحیم می‌باشند. از ارکیده‌های سفید و صورتی برای احترام به افرادی که درگذشته‌اند استفاده می‌شود. آن‌ها نمادی از عشق ابدی هستند و به همین ترتیب، برای خانواده و دوستان نزدیک مناسب می‌باشند.

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

6. گل رز

درست مانند گل لیلیوم، گل‌های رز یکی از محبوب‌ترین و بهترین گل‌ها برای مراسم تشییع جنازه هستند. هنگامی که در مراسم تشییع جنازه مورد استفاده قرار می‌گیرند، نماد جوانی و بی‌گناهی و همچنین عشق و شجاعت هستند. البته به یاد داشته باشید که هر رنگ گل رز دارای مفهوم متفاوتی است. گل رز سفید نماد معنویت، پاکی و بی‌گناهی است. در مراسم تشییع جنازه، گل رز قرمز کلاسیک، عشق و اندوه را برمی‌انگیزد. گل رز زرد اغلب توسط دوستان داده می‌شود تا پیوند خود را نشان دهند. از گل رز صورتی تیره برای بیان تشکر از مرحوم استفاده می‌شود.

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

 

گل‌های مناسب مردان و زنان

حال که با انواع گل‌های محبوب مورد استفاده در تاج گل ترحیم آشنا شدید و معنی پنهان پشت آن‌ها را می‌دانید، می‌خواهیم با گل‌های مناسب آقایان و بانوان نیز آشنا شوید.

 

گل های مناسب تاج گل ترحیم برای مردان

هنگام انتخاب گل‌های تاج گل برای مراسم تشییع جنازه آقایان، بهتر است سراغ طراحی مردانه‌تری بروید. رنگ‌های تیره یا خنثی، هر دو گزینه‌های محبوبی مانند رنگ‌های قرمز، بنفش، زرد، آبی تیره، نارنجی و سفید هستند. همچنین ایده خوبی است که تاج گلی را انتخاب کنید که سنتی‌تر یا محافظه‌کارانه‌تر باشد. فصلی که در آن هستید، در انتخاب گل‌های تاج گل ترحیم، نقش مهمی را ایفا می‌کند، زیرا همه گل‌ها در یک فصل، در دسترس نخواهند بود؛ برخی از گل ها معمولاً در ماه‌های سردتر و در فصل پاییز در دسترس هستند، در حالی که گزینه‌های دیگر ممکن است در فصل تابستان در دسترس باشند. همچنین برای طراحی تاج گل می‌توانید شاخ و برگ‌های سبز و انواع برگ ها را به تاج گل خود اضافه کنید. همچنین در سایت frugalflower اطلاعات کاملی وجود دارد . 

 

 گل های مناسب تاج گل ترحیم کدم‌اند؟

 

گل های مناسب تاج گل ترحیم برای بانوان

گل‌های تشییع جنازه برای مراسم بانوان می‌توانند جلوه‌ای زنانه‌‌تر و ظریف‌تر داشته باشند. هنگام انتخاب گل آرایی، گل یا رنگ مورد علاقه او را انتخاب کنید و یک تاج، سبد یا دسته گل را تهیه نمایید. از میخک گرفته تا گل رز و ارکیده، گزینه‌های زیادی برای انتخاب گل های مناسب تاج گل ترحیم برای خانم‌ها وجود دارد. از رنگ‌های زنانه‌تر مانند صورتی یا قرمز استفاده کرده و آن‌ها را با گل‌هایی به رنگ سفید ترکیب کنید. این کار حس زنانگی را بیشتر منتقل می‌کند و مناسب مراسم بانوان خواهد بود.

 

سخن پایانی

زمانی که فرد عزیزی را از دست می‌دهید، می‌توانید برای ابراز همدردی با بازماندگان او و نشان دادن احساسات خود نسبت به آن مرحوم، یک سبد یا تاج گل زیبا را تهیه کرده و به مراسم تشییع جنازه ببرید. برای این کار باید بدانید که چه گل‌هایی برای مراسم ترحیم مناسب هستند و همچنین چه معانی دارند! به همین دلیل، ما در این مطلب سعی کردیم انواع گل‌های محبوب برای مراسم ترحیم را به شما معرفی کرده و معانی مختلف آن‌ها را نیز عنوان کنیم. امیدواریم مطلب ما برایتان مفید بوده باشد و بتوانید بهترین تاج یا سبد گل را برای فرد از دست رفته تهیه کنید.

ازین که مخاطب وب‌سایت گل گینه و مقالات ما بوده‌اید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم همراهی با این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را درباره‌ی این محتوا برای ما بنویسید.

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید