بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

گل آرایی افتتاحیه

گل آرایی افتتاحیه

شروع هر کسب و کار، نوید بخش آغازی پر انرژی و تحقق اتفاقاتی دوست داشتنی است، گل ها آماده اند تا این نشاط و انرژی را در جشن مراسم افتتاحیه شما دو چندان کنند


مقدمه

حضور گل ها در مراسم های مختلف، نوید بخش امید و مظهری از نشاط و شادابی همراه با انرژی می باشند . مطمئنا مراسم افتتاحیه از آن دست مراسم هایی می باشد که نوید موفقیت ، نشاط و امید در آن بیش از هر مراسم دیگری طنین انداز است؛ در این میان می توان گفت گل آرایی افتتاحیه دلیلی است برای طنین انداز شدن این نوید نشاط بخش . همانطور که از فلسفه گل آرایی و حضور گل ها در مراسم های مختلف می توان درک کرد، رسالت این موجودات زنده به همراه آوردن شاطی سرزنده و غیرقابل وصف در مراسم های شما می باشد . یگانه فلسفه ای که باعث شده است گل ها در مراسم های مختلفی حضور داشته باشند و نشاط و انرژی بی وصف خود را به همراه آورند. شاید بی دلیل نیست که ما در مراسم های ترحیم و ختم نیز از گل ها و گل آرایی متناسب با مراسم، بهره می بریم تا حداقل آنها بتوانند فضایی برای انرژی و امید را برای عزیزان ما به ارمغان آورند . در این میان با رشد سلیقه افراد و آگاهی از بروز ترین طراحی ها ، گل آرایی نیز توانسته است اعتماد خوبی در میان افراد به وجود آورد، به گونه ای که در مراسم های مختلفی می توان نمود های این حضور پر رنگ را حس کرد . یقینا گل آرایی مراسم افتتاحیه یکی از این مراسم ها است .

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

گل آرایی افتتاحیه با سبک ها و طرح های متنوع و جذاب خود در تمام نقاط دنیا مورد استقبال قرار گرفته است و صاحبان کسب و کارها ترجیح می دهند از گل آرایی و ایجاد فضایی درخور آغازی باشکوه در مراسم افتتاحیه خود بهره ببرند . جذابیت مراسم افتتاحیه و به وجود آوردن حس نشاط مطمئنا تنها یکی از دلایلی است که افراد ترجیح می دهند از گل آرایی در مراسم افتتاحیه خود استفاده کنند . گل آرایی افتتاحیه از المان ها و عناصر متعددی تشکیل شده است که هریک به تنهایی ایده ای منحصر بفرد به حساب می آیند . همانند گل آرایی مراسم عروسی که در ان المان های متعددی به کار رفته است ، گل آرایی مراسم افتتاحیه نیز از این قاعده مستثنی نیست . گل آرایی مراسم افتتاحیه با توجه به فاکتورهایی از قبیل فضای در دسترس ، امکان گل آرایی در فضای بیرونی و نکاتی از این دست، ماهیت های متفاوتی میتواند پیدا کند که مستقیما در خروجی کار اهمیت زیادی پیدا می کند .

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

 

نکات مهم گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

- در نظر گرفتن فضای در دسترس

یکی از مسائلی که طراحان گل گینه همیشه مدنظر خود قرار می دهند و آن را به عنوان یکی از فاکتورهای مهم، در امر تصمیم گیری به شمار می آورند ، فضای در دسترس برای انجام طراحی و گل آرایی است . البته باید توجه داشت که این موضوع به این معنا نیست که هرچه فضای در دسترس بیشتری در اختیار طراحان قرار داشته باشد ، به تناسب نیز طراحی بهتری صورت میگیرد؛ بلکه منظور ، فضای مفید و بهینه ای است که طراح می تواند بهترین خروجی را از آن به دست آورد و سبک های مختلفی را در آن به نمایش بگذارد؛ زیرا همانطور که می دانید در گل آرایی افتتاحیه نیز همانند سایر برنامه های طراحی و گل آرایی همانند گل آرایی مراسم عقد یا گل آرایی مراسم عروسی ، ایده ها و سبک های متفاوتی وجود دارد که به فراخور فضا می توان از آنها به بهترین شکل ممکن با حداکثر بازدهی بهره برد .

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

 

- توجه به محیط بیرونی

یکی از عناصر گل آرایی در مراسم افتتاحیه ، در نظر گرفتن فضای بیرونی و اجرای طراحی و گل آرایی برای این فضا می باشد . فضای بیرونی تا حدود بسیار زیادی معرف کسب و کار شما و البته نمایش دهنده شکوه مراسم شماست . هرچه فضا و محیط بیرونی، که گل آرایی افتتاحیه در آن صورت می گیرد ، مناسب تر باشد ، طراح نیز می تواند این فضا را به نحوی کارآمد به کار گیرد؛ به گونه ای که اولین تاثیر در ذهن مخاطبان شما با مشاهده فضای بیرونی ، همانطور که شما می خواهید ، در ذهنشان نقش ببندد . مطمئن باشید گل آرایی فضای بیرونی این وظیفه را به خوبی اجرا خواهد کرد . شاید یکی از ایده هایی که می توان در این زمینه به کار گرفت ، استفاده از تاج گل های تبریک و شادی گل گینه باشد که مناسب برای قرار دادن در محیط های بیرونی مراسم میباشد . همچنین از تاج گل های تبریک و شادی گل گینه می توان به عنوان هدیه ای برای این قبیل مراسم و مناسبت ها استفاده کرد .

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

 

- در نظر گرفتن تم غالب مراسم و مکان برگزاری افتتاحیه

در زمینه گل آرایی مراسم افتتاحیه ، آنچه که حیاتی است ، ایجاد هارمونی رنگ ها و رعایت تم غالب برگزاری مراسم می باشد . طراحان گل گینه با در نظر گرفتن تم برگزاری مراسم افتتاحیه ، مناسب ترین گل ها و ترکیب رنگ ها را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند تا درنهایت خروجی کار به بهترین شکل در تناسب با سایر عناصر قرار بگیرد و هیچ گونه تضادی میان المان های اصلی برگزاری مراسم دیده نشود .

 

گل آرایی مراسم افتتاحیه

 

 

- در نظر گرفتن فرم محصولات و اجناس

یکی از خطوط اصلی راهنمای طراحان گل گینه ، در نظر گرفتن فرم محصولات و اجناس در طی برگزاری مراسم افتتاحیه می باشد . همانطور که اجناس و کالاها در فرم با یکدیگر متفاوت هستند ، گل ها و گیاهان نیز در فرم و بافت با یکدیگر متفاوتند ؛ و چه بهتر است که میان فرم و بافت کالاها و نحوه گل آرایی گل ها ، تناسبی حاکم باشد تا ظرافت کار به بهترین شکل ممکن در معرض نمایش قرار بگیرد . برای مثال می توانیم اشاره کنیم به بافت اجناس طلا و جواهر و ظرافت آنها با گل های ارکیده و گل آرایی بوسیله این گلها . از آنجائیکه گل های ارکیده در بافت و فرم خود به زیباترین حالت ممکن ، ظرافت را به رخ گل های دیگر می کشند ، طلا و جواهرات نیز از این قاعده مستثنی نیستند و چه بهتر که بتوان این هماهنگی را در قالبی منحصر بفرد به اجرا درآورد .

 

- دکوراسیون داخلی محیط

آنچه در گل آرایی مراسم افتتاحیه یکی از نکات مهم دیگر به شمار می آید ، توجه به عناصر دکوراتیو  در دکوراسیون داخلی محیط است . اینکه دکوراسیون داخلی محیط از چه سبک از طراحی بهره برده است ، می تواند تا حدود بسیار زیادی مشخص کننده نحوه اجرای گل آرایی نیز باشد و شاید بتوان گفت به اندازه فرم و بافت اجناس و کالاها ، نقشی تعیین کننده در این زمینه را دارا می باشد . طراحان گل گینه با آگاهی از سبک های متفاوت طراحی دکوراسیون ، مناسب ترین شیوه طراحی و اجرای گل آرایی مراسم را به شما عزیزان پیشنهاد می دهند . همچنین می توانیم در این خصوص از ترکیب گل ها و گیاهان نیز بهره ببریم تا در نهایت ترکیب این دو ، بتواند هارمونی مدنظر طراحان را ایجاد کند زیرا گاهی سبک طراحی و دکوراسیون داخلی محیط به شکلی است که استفاده از گیاهانی از قبیل بونسای شاید به مراتب زیباتر از قراردادن گل ها در محیط باشند . تمامی این موارد به نظرات طراح مراسم با همفکری صاحبان مراسم بستگی دارد .

 

گل آرایی افتتاحیه

 

 

مراحل گل آرایی مراسم افتتاحیه با تیم گل گینه

ما در گل گینه آمادگی طراحی و اجرای گل آرایی مراسم افتتاحیه را با دارا بودن تیم طراحی متخصص و با تجربه در این زمینه ، و با رعایت مهم ترین اصول در زمینه طراحی افتتاحیه و دکوراسیون را دارا می باشیم . طراحان ما پس از هماهنگی های اولیه با شما عزیزان ؛ در اولین قدم ، بازدید مکان برگزاری مراسم را در دستور کار خود قرار خواهند داد . همانطور که پیش تر ذکر کردیم ، مکان برگزاری و در نظر داشتن المان های محیطی تا حدود بسیار زیادی مشخص کننده نحوه و شیوه اجرای گل آرایی مراسم افتتاحیه شما عزیزان می باشد . در قدم بعدی ، طی جلسه مشاوره توجیهی با شما عزیزان ، شما را با شیوه اجرا و ایده های گل آرایی مراسم آشنا خواهیم کرد و در صورت توافقات اولیه ، قراردادی با شما بسته خواهد شد که در آن به جزئیات اجرای مراسم اشاره خواهیم کرد . در روز اجرا نیز تیم طراحی گل گینه با همراهی دیزاینر های باتجربه گل گینه تمامی ایده های اولیه را با مشارکت و ایده های شما عزیزان اجرا خواهند کرد تا درنهایت بتوانیم شما را در این آغاز باشکوه به بهترین شیوه ممکن همراهی کنیم .

 

مشاوره قبل از اجرا

ما در گل گینه در خصوص برگزاری انواع مراسم گل آرایی با مشتریان عزیز، جلساتی را تدارک و در آنها به شرح ایده ها و سبک های مناسب برگزاری می پردازیم . در طی این جلسات رایگان ، توجیهی از طرح و نحوه اجرا به مشتریان عزیز گل گینه ارائه خواهیم داد تا مشتریان بتوانند در پلن های متعددی تصمیم گیری و در خصوص مراسم خود ، بهترین راهکار را در نظر بگیرند . تیم مشاوره و طراحی گل گینه از آغاز اجرای مراسم تا مراحل انتهایی پروژه گل آرایی شما عزیزان ، در کنارتان خواهد بود .

 

سخن آخر

همیشه گفته ایم که در اجرای گل آرایی مراسم ، تنها نکته ای که گاها مورد غفلت مشتریان عزیزمان قرار می گیرد ، در نظر نگرفتن تاثیر خود در این زمینه می باشد . ما در جلسات مشاوره خود تاکید زیادی بر این موضوع داریم که افراد در گل آرایی مراسم خود چه گل آرایی عروسی و عقد باشد، چه گل آرایی تولد یا مراسم افتتاحیه، تاثیری از خود برجای بگذارند . این تاثیر می تواند از انتخاب رنگ گل ها یا نوع گل ها و یا حتی ترکیب آنها در محیط با مشورت طراحان گل گینه صورت گیرد ؛ ولی اینکه در نهایت تاثیری از خود مشاهده کنیم ، بسیار دلچسب تر است از وقتی که تنها نظاره گر طراحی و اجرا باشیم .

 


درخواست مشاوره گل آرایی گل گینه

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید