بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

درباره ما

درباره ما

درباره گل گینه ..

 

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت ، دگرگونی روش های خرید و همچنین تمایل جامعه به خرید اینترنتی ، تصمیم گرفتیم با توجه به تجربیات دهه ها حضور در صنعت گل و گیاه کشور و همچنین آشنایی کامل با صنایع وابسته در این حوزه ، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی گل گینه کنیم . ما می خواهیم با ارائه محتوای تخصصی و غنی در کنار محصولات با کیفیت ، تجربه لذت بخش حضور در فضای آنلاین را در بین سبک های خاص طراحی و همچنین همراه داشتن مشاوری متخصص ، حس کنید .

 

گل گینه تلاش می کند با ارایه برترین سبک های طراحی و همچنین تبعیت از استانداردهای بین المللی در حوزه ی گل آرائی ، دوستی خوش سلیقه برای شما باشد .


در گل گینه جزئیات برای ما در بخش طراحی و همچنین تولید محتوای تخصصی مهم اند، ما در جامعه ی شتابان امروز که حاصل تکنولوژی و فناوری های مدرن می باشد و همگان را به سرعت بخشیدن در امور جاری تشویق می کند ، از همراهانمان میخواهیم تا اندکی مکث کنند ، با دقت به جزئیات طراحی ها توجه کنند و در زیبایی بی وصف گل ها و همچنین سبک های خاص طراحی غرق شوند . ارزش نهادن به احساس زیبایی شناسی جامعه برای تیم گل گینه یک ارزش محسوب میشود . ما در تیم خود بر این موضوع تاکید داریم که گل ها می توانند تاثیر عمیقی بر این احساس درونی ما بگذارند و ازین رو با تمام توان در گام نهادن در این مسیر استواریم . ما به دنبال خلق تمایز برای مشتریان عزیزمان و همچنین بالابردن استانداردهای طراحی در زمینه زیبایی شناسی ابعاد طراحی هایمان هستیم  . اعتماد به گل گینه در اصل اعتماد به مشاوران و طراحانی است که سال ها در صنعت گل و گیاه کشور فعالیت کرده اند و از حیث آشنایی با سلایق مشتریان در حوزه ی گل و گیاه و همچنین آشنایی با روندهای بین المللی ، در بالاترین سطح قرار دارند .  گل گینه در کنار طراحان و مشاوران خود از تیم های آنالیز رفتار مصرف کننده در حیطه خرید گل و گیاه بهره می برد تا بتواند با تحلیل داده های خرید و رفتاری مشتریان خود ، بهترین تجربیات خرید را برای آنان رقم بزند و در شناخت مشتریان و مخاطبان خود چندین گام فراتر از حد معمول برود . تیم آنالیز گل گینه علاوه بر تمرکز بر ابعاد رفتاری مشتریان و کاربران ، تلاش می کند با تحقیقات مداوم بر روندهای نوآورانه و همچنین استانداردهای بین المللی در حوزه گل و گیاه ، همواره رضایت حداکثری را برای مشتریان خود رقم بزند .

 

راهبرد گل گینه

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی گل گینه ، از ابتدا خلق بالاترین ارزش و ایجاد تجربه مطلوب در خرید آنلاین گل و گیاه برای هموطنان عزیز بوده است . گل گینه تامین رضایت و خلق ارزش برای مشتریان را ، نه فقط شعار ، بلکه باور قلبی خود میداند و در راستای این راهبرد از تمام توان خود بهره می گیرد .

 

ارزش های گل گینه

ما شیفته گل ها و گیاهان هستیم و میخواهیم شما نیز آنها را دوست بدارید، پس ما بهترین ها را برای شما ارائه می کنیم و در این راه تمام توان خود را در راستای ارزش هایمان تا رسیدن به هدف اصلی خود صرف میکنیم . ارزش های گل گینه چراغ راهنمای ما در این مسیر دشوار خواهد بود و میخواهیم آنها را با شما که سرمایه اصلی ما هستید درمیان بگذاریم :

 

  • کیفیت :

در درجه اول ما کیفیت محصولات خود را تضمین میکنیم ، زیرا همواره سنگ بنای اصلی کسب و کارهای موفق در تمام دنیا ، کیفیت محصولاتشان بوده است ، در گل گینه ما به این مسئله ایمان داریم .


  • نوآوری :

شاید بزرگترین دغدغه مدیران گل گینه مسئله نوآوری است ، ما با خود پیمان بسته ایم با الهام از موفق ترین طراحی های دنیا ، محصولاتی خارق العاده و شگفت انگیز عرضه کنیم . ما با تمام وجود به قدرت ایده‌های خلاقانه و نوآورانه برای تغییر شیوه‌های زندگی‌ و نگرش مشتریانمان باور داریم .


  • رضایتمندی :

همواره این موضوع هم در ابعاد درون سازمانی و هم در برخورد با مشتریان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، زیرا معتقدیم رضایتمندی مشتریان ما ، از درون تیم گل گینه ودر نتیجه رضایت درون سازمانی حاصل می شود .


  • اعتلای دانش :

ما میخواهیم با ارائه بروزترین محتوا در حوزه های مختلف ، از نگهداری گل و گیاه گرفته تا معرفی سبک ها و طرح های بین المللی و آشنا کردن مخاطبان با روندهای حاکم بر این صنعت ، دانش این حوزه را در میان عموم مردم اعتلا ببخشیم .


  • بهبود مستمر :

مطمئنا آغاز هر روز ، برای گل گینه یک چالش جدید به همراه خواهد داشت و آن خلاصه می شود در باور تیم مان که با انجام چه کاری می توان به نسبت روزهای گذشته ارزش بیشتری برای مشتریان خلق کرد و تحقق روزافزون این عمل ، به بهبود مستمر فضای کاری و در نتیجه رضایتمندی مشتریان ختم خواهد شد .


  • یادگیری و رشد :

همواره در گل گینه به دنبال فرصت های یادگیری خواهیم بود و معتقدیم کلید رشد در دستان یادگیری مستمر قرار دارد .


  • مسئولیت پذیری :

ما در ازای تمام مسائل بوجود آمده در قبال مشتری ، از لحظه ی ورود به سایت تا اتمام خرید به منظور ایجاد تجربه ای لذت بخش ، مسئولیم .


  • مشتری مداری :

رویکرد ما در نظام بازاریابی و فروش ، رویکردی مبتنی بر اصول مشتری محوری است و همواره معتقدیم ایجاد ارتباط پایدار میان ما و مشتریانمان ارزشی ماندگارتر از هر شعاری خواهد بود ، ما این موضوع را ثابت خواهیم کرد .

 


 

گل گینه با شعار برای دوست داشتن متولد شد ، این شعار را هم در فرهنگ سازمانی و هم در قبال مشتریان همواره به عنوان منبعی الهام بخش همراه خواهیم داشت  .

 

گل گینه برای دوست داشتن شماست 

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید