بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

درباره ما

درباره ما

درباره گل گینه ..

 

با توجه به توسعه روز افزون اینترنت، دگرگونی روش های خرید و همچنین تمایل جامعه به خرید اینترنتی، تصمیم گرفتیم با توجه به تجربیات دهه ها حضور در صنعت گل و گیاه کشور و همچنین آشنایی کامل با صنایع وابسته در این حوزه، اقدام به تاسیس فروشگاه اینترنتی گل گینه کنیم. ما می خواهیم با ارائه محتوای تخصصی و غنی در کنار محصولات با کیفیت، تجربه لذت بخش حضور در فضای آنلاین را در بین سبک های خاص طراحی و همچنین همراه داشتن مشاوری متخصص، حس کنید .

 

گل گینه تلاش می کند با ارایه برترین سبک های طراحی و همچنین تبعیت از استانداردهای بین المللی در حوزه ی گل آرائی، دوستی خوش سلیقه برای شما باشد .


در گل گینه جزئیات برای ما در بخش طراحی و همچنین تولید محتوای تخصصی مهم اند، ما در جامعه ی شتابان امروز که حاصل تکنولوژی و فناوری های مدرن می باشد و همگان را به سرعت بخشیدن در امور جاری تشویق می کند، از همراهانمان میخواهیم تا اندکی مکث کنند، با دقت به جزئیات طراحی ها توجه کنند و در زیبایی بی وصف گل ها و همچنین سبک های خاص طراحی غرق شوند. ارزش نهادن به احساس زیبایی شناسی جامعه برای تیم گل گینه یک ارزش محسوب میشود. ما در تیم خود بر این موضوع تاکید داریم که گل ها می توانند تاثیر عمیقی بر این احساس درونی ما بگذارند و ازین رو با تمام توان در گام نهادن در این مسیر استواریم. ما به دنبال خلق تمایز برای مشتریان عزیزمان و همچنین بالابردن استانداردهای طراحی در زمینه زیبایی شناسی ابعاد طراحی هایمان هستیم. اعتماد به گل گینه در اصل اعتماد به مشاوران و طراحانی است که سال ها در صنعت گل و گیاه کشور فعالیت کرده اند و از حیث آشنایی با سلایق مشتریان در حوزه ی گل و گیاه و همچنین آشنایی با روندهای بین المللی، در بالاترین سطح قرار دارند. گل گینه در کنار طراحان و مشاوران خود از تیم های آنالیز رفتار مصرف کننده در حیطه خرید گل و گیاه بهره می برد تا بتواند با تحلیل داده های خرید و رفتاری مشتریان خود، بهترین تجربیات خرید را برای آنان رقم بزند و در شناخت مشتریان و مخاطبان خود چندین گام فراتر از حد معمول برود. تیم آنالیز گل گینه علاوه بر تمرکز بر ابعاد رفتاری مشتریان و کاربران، تلاش می کند با تحقیقات مداوم بر روندهای نوآورانه و همچنین استانداردهای بین المللی در حوزه گل و گیاه، همواره رضایت حداکثری را برای مشتریان خود رقم بزند .

 

راهبرد گل گینه

 

راهبرد اصلی مدیران فروشگاه اینترنتی گل گینه، از ابتدا خلق بالاترین ارزش و ایجاد تجربه مطلوب در خرید آنلاین گل و گیاه برای هموطنان عزیز بوده است. گل گینه تامین رضایت و خلق ارزش برای مشتریان را نه فقط شعار، بلکه باور قلبی خود میداند و در راستای این راهبرد از تمام توان خود بهره می گیرد .

 

ارزش های گل گینه

 

ما شیفته گل ها و گیاهان هستیم و میخواهیم شما نیز آنها را دوست بدارید، پس ما بهترین ها را برای شما ارائه می کنیم و در این راه تمام توان خود را در راستای ارزش هایمان تا رسیدن به هدف اصلی خود صرف میکنیم. ارزش های گل گینه چراغ راهنمای ما در این مسیر دشوار خواهد بود و میخواهیم آنها را با شما که سرمایه اصلی ما هستید درمیان بگذاریم :

 

  • کیفیت :

در درجه اول ما کیفیت محصولات خود را تضمین میکنیم، زیرا همواره سنگ بنای اصلی کسب و کارهای موفق در تمام دنیا، کیفیت محصولاتشان بوده است، در گل گینه ما به این مسئله ایمان داریم .


  • نوآوری :

شاید بزرگترین دغدغه مدیران گل گینه مسئله نوآوری است، ما با خود پیمان بسته ایم با الهام از موفق ترین طراحی های دنیا، محصولاتی خارق العاده و شگفت انگیز عرضه کنیم. ما با تمام وجود به قدرت ایده‌های خلاقانه و نوآورانه برای تغییر شیوه‌های زندگی‌ و نگرش مشتریانمان باور داریم .


  • رضایتمندی :

همواره این موضوع هم در ابعاد درون سازمانی و هم در برخورد با مشتریان برای ما از اهمیت بالایی برخوردار بوده است، زیرا معتقدیم رضایتمندی مشتریان ما، از درون تیم گل گینه ودر نتیجه رضایت درون سازمانی حاصل می شود .


  • اعتلای دانش :

ما میخواهیم با ارائه بروزترین محتوا در حوزه های مختلف، از نگهداری گل و گیاه گرفته تا معرفی سبک ها و طرح های بین المللی و آشنا کردن مخاطبان با روندهای حاکم بر این صنعت، دانش این حوزه را در میان عموم مردم اعتلا ببخشیم .


  • بهبود مستمر :

مطمئنا آغاز هر روز، برای گل گینه یک چالش جدید به همراه خواهد داشت و آن خلاصه می شود در باور تیم مان که با انجام چه کاری می توان به نسبت روزهای گذشته ارزش بیشتری برای مشتریان خلق کرد و تحقق روزافزون این عمل، به بهبود مستمر فضای کاری و در نتیجه رضایتمندی مشتریان ختم خواهد شد .


  • یادگیری و رشد :

همواره در گل گینه به دنبال فرصت های یادگیری خواهیم بود و معتقدیم کلید رشد در دستان یادگیری مستمر قرار دارد .


  • مسئولیت پذیری :

ما در ازای تمام مسائل بوجود آمده در قبال مشتری، از لحظه ی ورود به سایت تا اتمام خرید به منظور ایجاد تجربه ای لذت بخش، مسئولیم .


  • مشتری مداری :

رویکرد ما در نظام بازاریابی و فروش، رویکردی مبتنی بر اصول مشتری محوری است و همواره معتقدیم ایجاد ارتباط پایدار میان ما و مشتریانمان ارزشی ماندگارتر از هر شعاری خواهد بود، ما این موضوع را ثابت خواهیم کرد .

 


 

گل گینه با شعار برای دوست داشتن متولد شد، این شعار را هم در فرهنگ سازمانی و هم در قبال مشتریان همواره به عنوان منبعی الهام بخش همراه خواهیم داشت  .

 

گل گینه برای دوست داشتن شماست 

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید