بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

برای سفارش تاج گل ترحیم به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

برای سفارش تاج گل ترحیم به چه نکاتی باید توجه کنیم؟
چکیده این مطلب : انتشار : 1398/07/23 0 نظر

مراسم تشییع جنازه، همواره یکی از ناراحت‌کننده‌ترین لحظات زندگی افراد را تشکیل داده و می‌دهد. درست است که همه در مراسم ترحیم، ناراحت و غمگین هستند، اما می‌توان با راهکاری سنتی و شگفت انگیز، این غم و اندوه را کاهش داد. این راهکار معجزه‌گر، این است که با استفاده از طبیعت، بتوانید روحیه بازماندگان مرحوم را دوباره زنده کنید. شما می‌توانید با سفارش تاج گل ترحیم به بازماندگان نشان دهید که هنوز هم زندگی جاری است و یاد و خاطره آن مرحوم برای همیشه در ذهن همه می‌ماند.

درست است که سفارش تاج گل ترحیم برای این مراسم از اهمیت بالایی برخوردار است، اما باید بدانید که چه نکاتی را باید در هنگام خرید تاج گل ترحیم در نظر بگیرید تا بهترین انتخاب را داشته باشید. ما در این مطلب می‌خواهیم نکات مهمی که باید به آن‌ها دقت کنید را برایتان عنوان کنیم. با گل گینه همراه باشید تا شما هم بتوانید بهترین تاج گل ترحیم را برای مراسم های عزیزانتان تهیه کنید.

 

گیرنده تاج گل ترحیم را در نظر بگیرید

در ابتدا باید این را در نظر داشته باشید که تاج گل ترحیمی که می‌خواهید ارسال کنید، برای چه کسی است؛ آیا این یک پیام تسلیت رسمی است یا یک پیام تسلیت دوستانه و صمیمانه؟ پاسخ به این سوال تا حد زیادی، شما را در انتخاب یک تاج گل ترحیم مناسب راهنمایی می‌کند، زیرا هر گل، رنگ و چیدمانی، معنی خاص خود را دارد.

 

طرز صحیح انتخاب نوع و رنگ گل‌ها برای تاج گل ترحیم

تاج گل‌های ترحیم، معمولاً با گل‌های تازه چیدمان می‌شوند و شامل گل‌های آنتریوم، لیلیوم، رز، میخک، داوودی، زنبق و گلایول هستند. همچنین موارد دیگری نیز وجود دارند که باید در انتخاب تاج گل ترحیم در نظر بگیرید. در ادامه مطلب به شما می‌گوییم که به چه مواردی باید توجه کنید تا یک تاج گل ترحیم مناسب برای مراسم عزیزانتان انتخاب نمایید.

 

- برخی گل‌های مناسب برای سفارش تاج گل ترحیم

برای انتخاب گل های تاج گل در هر سبکی، از درباری گرفته تا کلاسیک و حتی سه گانه ی گل رز، می توانید از گل هایی از قبیل آنتریوم، لیلیوم، لیلیوم اورینتال، ارکیده فلونوپسیس، داوودی، میخک، شیپوری، رز و گلایول استفاده کنید . در سبک های کلاسیک طراحی تاج گل، شما می توانید از گل های آنتریوم، رز سفید و گلایول نیز استفاده کنید . در سبک های درباری می توانید از گل های گلایول و آنتریوم به عنوان گل های اصلی و از گل های داوودی، میخک یا هر گل با بافت ریز در حاشیه تاج گل خود استفاده کنید . در سبک های سه گانه گل رز نیز توصیه می شود صرفا از گل رز به عنوان تنها گل اصلی استفاده کنید .

 

Ordering a Funeral Wreath

 

 

- رنگ‌های مناسب گل برای سفارش تاج گل ترحیم 

نکته دیگری که باید به آن توجه کرد، رنگ گل‌ها است. گل‌ها، به ویژه آن‌هایی که رنگ‌های روشن دارند، تأثیر به سزایی در فضای محیط و حال و هوای افراد می‌گذارند. بدین ترتیب در انتخاب و سفارش تاج گل ترحیم، سعی کنید از گل‌هایی با رنگ‌های روشن استفاده کنید و از خرید گل‌های تیره خودداری نمایید. اگرچه بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند برای تاج گل ترحیم، از گل‌هایی به رنگ‌های مشکی و تیره استفاده کنند، اما باید توجه داشته باشید که گل‌هایی با رنگ تیره، غم و اندوه را در قلب اطرافیان آن عزیز از دست رفته زنده می‌کند و حال و هوای محیط را گرفته و غم‌آلود می‌سازد!

 

Ordering a Funeral Wreath

 

اندازه تاج گل ترحیم

در هنگام سفارش تاج گل ترحیم، به اندازه آن نیز توجه کنید. به این فکر کنید که اگر قرار باشد تاج گل شما در یک خانه بسیار بزرگ یا جلوی در ورودی سالن‌های بزرگ قرار بگیرد، خرید یک تاج گل با اندازه کوچک، کاری اشتباه است و در آن فضای بزرگ، دیده نخواهد شد. همچنین اگر تاج گل خریداری شده را می‌خواهید به منزلی کوچک بفرستید، نباید از تاج گل‌هایی با سایز بزرگ استفاده کنید، زیرا فضای زیادی را اشغال می‌کنند و رفت و آمد را دچار مشکل می‌سازند.

 

توجه به قیمت تاج گل ترحیم 

هنگام خرید و سفارش تاج گل ترحیم، شما باید قیمت آن را نیز در نظر بگیرید و نسبت به بودجه خود، اقدام به انتخاب و سپس خرید کنید. در این مورد از چشم و هم چشمی دست بردارید و یک تاج گل زیبا و با قیمتی مناسب انتخاب، خریداری و سپس برای بازماندگان عزیز از دست رفته ارسال کنید. در این نوع مراسم‌ها، تنها کاری که شما انجام می‌دهید، مهم است و باارزش شمرده می‌شود، نه میزان اسکناس‌هایی که برای خرید تاج گل صرف شده است. خرید و ارسال تاج گل برای بیان و ابراز همدردی شما است و قیمت آن ارزشی برای گیرنده گل ندارد!

 

نوشتن یک پیام همدردی و قرار دادن آن روی تاج گل ترحیم

نوشتن یک پیام همدردی، شاید کار آسانی نباشد، چرا که می‌خواهید احساسات خود را بیان کنید و خب این هم کار دشواری است، اما می‌توانید با این کار، احساسات خود را به عزیزانتان ابراز کنید. در ابتدا نام خود را روی کارت درج کنید تا کسانی که پیام شما را می‌خوانند بدانند که پیام یا تاج گل ترحیم از طرف چه کسی برایشان ارسال شده است. اکنون می‌توانید پیام خود را بنویسید. سعی کنید از استفاده از عباراتی مانند «من می‌دانم که چه احساسی دارید» خودداری کنید. حتی اگر شرایط مشابهی را تجربه کرده باشید، هرگز زمان مناسبی برای گفتن این کلمات نیست، زیرا می‌تواند کاملاًً کلیشه‌ای و کم رنگ جلوه کند. در عوض، پیامی را انتخاب کنید که بیانگر مقادیر مساوی شفقت و عشق باشد. از پیام‌هایی مانند «آن‌ها یک زندگی کامل داشتند و ...» هم اجتناب کنید. صرف نظر از این که ممکن است واقعیت هم داشته باشد، اما کاملاً بار منفی دارد. این پیام حتی می‌تواند بازماندگان را عصبانی و ناراحت‌تر هم کند، زیرا از نظر عامه مردم هیچ زمانی، زمان مناسبی برای از دست دادن کسی نیست، حتی اگر آن عزیز عمری طولانی هم کرده باشد، اما باز هم برای اطرافیانش عزیز شمرده می‌شود و افراد هرگز راضی به از دست دادن عزیزانشان نیستند.

نکته قابل توجه دیگری که وجود دارد، این است که از ارسال پیام از طریق رسانه‌های اجتماعی خودداری کنید، زیرا این امر می‌تواند بسیار غیررسمی و غیرصمیمانه باشد. در عوض، یک یادداشت دستی را همراه با تاج گل‌ ترحیم منتخب خود، ارسال کنید. همچنین در سایت floraqueen اطلاعات کاملی وجود دارد . 

 

Ordering a Funeral Wreath

 

 

نتیجه‌گیری

انتخاب چیدمان صحیح تاج گل ترحیم، می‌تواند تا حدودی دشوار باشد، اما اگر با دقت این کار را انجام دهید و نکات قابل توجه را رعایت کنید، سفارش تاج گل ترحیم برای شما بسیار آسان خواهد بود. برای جلوگیری از اشتباه در انتخاب تاج گل ترحیم، بهتر است با فرد یا افراد باتجربه در این کار مشورت کنید. به عنوان مثال، هم اکنون که این مطلب را خواندید می‌توانید تاج گل مناسب خود را انتخاب کنید و هم می‌توانید از صاحب گل‌فروشی که به آن مراجعه کرده‌‌اید، در این باره سوال بپرسید. گل‌فروش می‌تواند شما را در انتخاب مناسب‌ترین تاج گل راهنمایی کند.

ازین که مخاطب وب‌سایت گل گینه و مقالات ما بوده‌اید از شما سپاسگزاریم و امیدواریم همراهی با این مقاله برای شما مفید واقع شده باشد. نظرات و پیشنهادات خود را درباره‌ی این محتوا برای ما بنویسید.

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید