بستن

این مطلب را به دوست خود ارسال کنید

اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی گل و گیاه گل گینه کاملا محفوظ می باشد

گل آرایی نمایشگاه بین المللی

گل آرایی نمایشگاه بین المللی

اجازه دهید این گل ها باشند که در حضور شما ، میزبانی باشکوهی را رقم میزنند


مقدمه

همزمان با رشد سلیقه و احساسات زیبایی شناسی افراد و همچنین آشنایی بیشتر با روندهای طراحی ، گل آرایی بیش از پیش توانسته در میان آنها به عنوان سمبلی شایسته در برآورده کردن این نیاز، سهم زیادی ایفا کند ؛ بطوری که در هر نقطه و هر مراسمی میتوان ردپای دلنشین گل ها را مشاهده کرد و این نوید بخش اهمیت دادن به این احساس زیبا است. از جمله مکان ها و مراسمی که گل آرایی در چند سال اخیر توانسته به رکن اصلی محیط تبدیل شود ، نمایشگاه های بین المللی و غرفه های نمایشگاهی است به طوری که شاید کمتر غرفه ای را در نمایشگاه های بین المللی بتوان دید که به منظور انتقال حس زیبایی شناسی و طراحی ایده آل ،از گل ها و هنر گل آرایی استفاده نکرده باشند. به همین جهت نیز در بخش رویال گل گینه قصد داریم در خصوص گل آرایی نمایشگاه بین المللی و نکاتی در این زمینه صحبت کنیم ؛ با گل گینه همراه باشید .

 

گل آرایی نمایشگاه بین المللی

این سال ها به دلیل حضور پر رنگ برند های معتبر داخلی و خارجی و استقبال بی نظیر مردم از نمایشگاه های بین المللی، صاحبان کسب و کارها به فکر طراحی بیش از پیش الهام گرفته از طرح های زیبا با نمادهای زیبایی شناسانه افتاده اند و در این مسیر ؛ گل ها ، گیاهان و همچنین گل آرایی توانسته نقش بسیار پر رنگی ایفا کند و همراهی پر نشاط در این حضور باشد . گل آرایی نمایشگاه بین المللی و غرفه های نمایشگاهی میتواند با رعایت اصول و استانداردهای طراحی در این زمینه به خوبی معرف شایسته ای از کسب و کارها و برندها در طی مدت برگزاری این مراسم باشد .

 

اهمیت گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی

همزمان با رشد بهره گیری از گل آرایی در مراسم و ایونت های مختلف ، گل آرایی نمایشگاه های بین المللی نیز توانسته است جای خود را در میان خدمات گل آرایی به خوبی باز کند و بتواند به زیباترین شیوه ممکن از آن بهره گیرد . گل آرایی نمایشگاه بین المللی از جهات گوناگونی حائز اهمیت است که نقش پر رنگ آن در طراحی غرفه های نمایشگاهی مطمئنا یکی از آنهاست . نمایشگاه های بین المللی فرصت بسیار خوبی برای کسب و کارها می باشند تا بتوانند مجموعه و کالاهای خود را به خوبی به مشتریان و صاحبان کسب و کارهای دیگر معرفی و تصویری ایده آل از خود بر جای بگذارند ؛ در این میان گل آرایی میتواند نقشی فراتر از تصور ایفا و در برجای گذاشتن تصویری کامل از کسب و کار و برند نقش پر رنگی ایفا کند . علاوه بر این، غرفه هایی که از خدمات گل آرایی و بهره گیری از گل ها و گیاهان در دکوراسیون خود استفاده می کنند، بیش از سایر غرفه ها جایی برای "ماندن" تلقی میشوند که ارزش بسیار زیادی را برای صاحبان کسب و کار ها میتواند به ارمغان آورد . در مجموع میتوان گفت گل آرایی غرفه های نمایشگاهی بیش از آن که صرفا در کنار سایر المان های طراحی دکوراسیون، نقشی برابر با آنها داشته باشد ، دارای تاثیری فوق العاده بر ذهن مشتریان و صاحبان کسب و کارهاست که خوشبختانه تجربه این موضوع در طی سالیان گذشته و از اهمیت دادن بیش از پیش طراحان به این حوزه، بر ما نیز پوشیده نیست . درنهایت می توان گفت که اهمیت گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی بیش از آن چیزی که بتوان تصور کرد دارای تاثیر ذهنی مثبت است و همین موضوع، لزوم توجه به آن را پر رنگ تر خواهد کرد .

 

گل آرایی نمایشگاه بین المللی

 

 

مزایای گل آرایی غرفه های نمایشگاه بین المللی

همانطور که گفته شد ، اهمیت گل آرایی غرفه های نمایشگاهی بر صاحبان کسب و کار ها پوشیده نیست ولی میتوان در کنار اهمیت این موضوع، به مزایایی از قبیل

 

- تقویت تصویر برند نزد مشتریان

- طراحی ایده آل در کنار سایر المان های دکوراسیون

- به وجود آوردن فضایی دلنشین برای مشتریان و بازدیدکنندگان

- جذب بازدیدکنندگان و مشتریان برند

- برجای گذاشتن تصویری ایده آل در ذهن مشتریان کسب و کار

 ...

و مواردی از این دست اشاره کرد که باعث شده است توجه به گل آرایی در طراحی غرفه های نمایشگاهی به عاملی مهم تبدیل شود .

 

نکات مهم گل آرایی نمایشگاه بین المللی

 

- در نظر گرفتن طراحی و دکوراسیون محیط

یکی از نکات مهمی که در گل آرایی غرفه های نمایشگاهی باید در نظر گرفته شود ، توجه به طراحی و سبک دکوراسیون محیط می باشد . همانطور که در مراسم های گوناگونی همانند عروسی ، شیوه گل آرایی و طرح های منحصر بفرد آن، با پیروی از سبک های مختلف برگزاری مراسم شکل می گیرد ، در اینجا نیز گل آرایی غرفه ها تا حد زیادی با تبعیت از نوع طراحی و دکوراسیون محیط شکل می گیرد تا تضادی از این حیث میان المان های طراحی به وجود نیاید

 

- در نظر گرفتن فضای داخلی و خارجی غرفه ها

گاهی فضای بیرونی غرفه ها این اجازه را به طراحان می دهد که از گل آرایی در فضاهای بیرونی نیز بهره ببرند که این موضوع به دلیل اینکه ابتدا محیط بیرونی غرفه ها مورد بازدید قرار می گیرند، از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است . فضای داخلی غرفه ها نیز این اجازه را به طراح می دهد که بتواند با دستی باز به گل آرایی محیط داخلی بپردازد و توجه به آن در گل آرایی از اهمیت زیادی برخوردار است .

 

- در نظر گرفتن فضای در دسترس به منظور گل آرایی

میتوان به این موضوع اشاره کرد که فضای مفیدی که برای گل آرایی مورد استفاده قرار می گیرد باید به گونه ای باشد که تناسب فضا و گل آرایی به خوبی حفظ شود و این موضوع در گرو فضای در دسترس به منظور طراحی می باشد .

 

- در نظر داشتن تم رنگی غالب غرفه های نمایشگاهی و رعایت هارمونی

یکی از نکات مهم دیگری که در حین طراحی و اجرای گل آرایی غرفه های نمایشگاهی مورد نظر طراح واقع می شود، تم رنگی غالب غرفه ها و رعایت هارمونی میان آنهاست، که در انتخاب گل ها و رنگ مورد نظر جهت طراحی از اهمیت بسیار زیادی برخوردار می باشد .

 

- در نظر گرفتن نوع کسب و کار، کالاها و خدمات

شاید در وهله اول این موضوعی پیش پا افتاده جلوه کند که در زمینه گل آرایی، به نوع کسب و کار و کالاها و خدمات نیز بایستی توجه شود؛ ولی این یکی از موضوعات مهمی است که از دید طراح نباید دور بماند بلکه در نظر گرفتن جنس خدمات و کالاها تا حدودی تعییین کننده نوع طراحی و استفاده از گل ها و گیاهانی است که در فضای داخلی و بیرونی غرفه ها مورد استفاده قرار می گیرد .

 

گل آرایی نمایشگاه بین المللی

 

 

ایده های گل آرایی نمایشگاه بین المللی

 

- گل آرایی محیط بیرونی غرفه های نمایشگاهی

اولین تاثیر گل آرایی مطمئنا از فضای بیرونی غرفه ها حاصل می شود، پس لازم به تاکید نیست که گل آرایی فضای بیرونی غرفه ها دارای اهمیت بسیار زیادی در مرحله اول است . لازم است در صورتی که فضای بیرونی غرفه ها این اجازه را به طراح بدهد که از آن استفاده کند ، طرح ایده آلی برای آن ترسیم و در گل آرایی از آن بهره گیرد .

- گل آرایی ورودی غرفه های نمایشگاهی

ایده مهم دیگری که می توان از آن بهره برد گل آرایی ورودی غرفه های نمایشگاهی است که به جهت مورد نظر قرار گرفتن صاحبان کسب و کارها و همچنین مشتریان، دارای اهمیت بسیاری است . شاید بی دلیل نیست که ورودی ها در تمامی مراسم ها از قبیل عروسی و یا افتتاحیه از اهمیت زیادی برخوردار است .

- گل آرایی محیط برگزاری جلسات

یکی دیگر از فضاهای مهم که در گل آرایی مورد استفاده واقع میشود ، گل آرایی محل برگزاری جلسات می باشد . از این حیث که مطمئنا زمان زیادی در این مکان صرف می شود، پس لازم است که به خوبی از این فضا استفاده کرد و متناسب با شخصیت برند به آن شکل داد و از گل های معرف برند و شخصیت کسب و کار در آنجا بهره برد و استفاده کرد .

- گل آرایی میز اطلاعات

شاید یکی از مهم ترین مکان های هر غرفه نمایشگاهی، میز کانتر یا همان میز اطلاعات غرفه ها باشد که به جهت ماهیتی که در ارتباط با بازدیدکنندگان دارد، از اهمیت زیادی برخوردارند .

- گل آرایی میز مخصوص میهمانان

در جلسات حین برگزاری نمایشگاه ، آنچه که مهم است ایجاد فضایی دلنشین در فضای برگزاری است و گل آرایی میز میهمانان یکی از ایده ها در این زمینه می باشد .

 

مزایای همکاری با تیم گل گینه

 

- مشاوره رایگان

- بهره گیری از تیم طراحی متخصص و با تجربه

- استفاده از با کیفیت ترین و تازه ترین گل ها و المان های طراحی

- پشتیبانی در طی برگزاری نمایشگاه

 

سخن آخر

همانطور که در سایر مقالات رویال گل گینه در خصوص برجای گذاشتن تاثیری از خود در زمینه گل آرایی مراسم ها صحبت به میان آورده ایم ، لازم است اینجا نیز تاکید کنیم که علی رغم توصیه ها و نکاتی که به عنوان استاندارد در برگزاری و اجرای گل آرایی ذکر می کنیم ، سعی کنید در این زمینه تاثیری از خود بر جای بگذارید تا سلیقه شما نیز به یکی از المان های اصلی طراحی تبدیل شود . در نهایت با توجه به این مورد که در نمایشگاه های بین المللی تاحدود بسیار زیادی تعامل با همکاران و مشتریان برند شکل می گیرد و تعاملات، نقشی اساسی را در این بین ایفا می کنند، لازم است صاحبان کسب و کار با برنامه ای منسجم در جهت هرچه بهتر برگزار شدن این رویداد آماده باشند و طراحان گل گینه نیز از ابتدای این مسیر در امر طراحی و گل آرایی در کنارتان خواهند بود .

 


درخواست مشاوره گل آرایی گل گینه

نظرات

captcha Refresh
هفت روز هفته پاسخگوی شما هستیم

02177466394 ، 09129726018

گل گینه را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

اینستاگرام گل گینه تلگرام گل گینه

برای اطلاع از آخرین تخفیف ها و جدید ترین کالاها عضو شوید